Vážený pán primátor, aj Priekopa je súčasť Martina

Autor: Stanislav Thomka | 21.11.2019 o 20:16 | (upravené 24.11.2019 o 18:25) Karma článku: 4,55 | Prečítané:  1918x

"Vážený pán primátor, my dolupodpísaní obyvatelia mestskej časti Priekopa Vás týmto listom žiadame...

"Vážený pán primátor,

my dolupodpísaní obyvatelia mestskej časti Priekopa Vás týmto listom žiadame, aby ste nastavili pracovné procesy a Váš samotný prístup k obyvateľom Priekopy rovnako ako k ostatným mestským častiam. Aj Priekopa je súčasťou mesta Martin a zaslúži si Vašu pozornosť. K tomuto listu nás vedie Vaša nečinnosť a absentujúci záujem o našu mestskú časť. Prosíme Vás zároveň o spoločné verejné stretnutie na základnej škole Dolinského, kde by sme Vám chceli následne tlmočiť požiadavky našej mestskej časti. Pokiaľ takéto stretnutia robíte v iných mestských častiach, nie je dôvod aby ste našu mestskú časť dávali bokom."

Takéto je znenie listu, ktorý dnes začali podpisovať obyvatelia mestskej časti Martin - Priekopa.

Ja osobne si uvedomujem, že naša mestská časť je bližšie k Vrútkam ako k Martinu. Uvedomujem si aj to, že takmer v celom meste vo voľbách v jednotlivých mestských častiach skončil prvý (Ľadoveň-Jahodníky-Tomčany, Stred, Podháj-Stráne, Košúty, Záturčie). Tesne druhý skončil na Severe, no a v Priekope až tretí. V našej mestskej časti nedostávame ako poslanci odpovede na naše žiadosti a výzvy – písal som o tom už v minulom blogu, kde od marca tohto roku sa dožadujeme odpovedí a žiadame o stretnutie a všetky naše výzvy končia nevieme kde https://stanislavthomka.blog.sme.sk/c/520125/mesto-martin-ma-problemy-s-komunikaciou-s-poslancami.html

Najnovšie obyvateľov dostalo oznámenie mesta o tom, že sa budú realizovať dní mestských častí, kde našu mestskú časť Priekopa máte naplánovanú na nevieme kedy. Pri tempe odpovedí z mesta to bude možno rok 2022.

Verím, že je čas na prehodnotenie svojho postoja, lebo aj Priekopa je súčasť mesta Martin. 

Aktualizácia: Aktuálne je deň mestskej časti Priekopa naplánovaný na 11. december. Som zvedavý či občanom primátor zodpovie na otázky, ktoré nevie zodpovedať poslancom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Bez lockdownu budú ťažké Vianoce, varujú niektorí experti

Nemocnice sa plnia, trend nie je dobrý, hovoria.

Dobré ráno

Dobré ráno: Máme polarizovanú spoločnosť, komunikácia premiéra ju prehlbuje

Ľudia sú frustrovaní, hovorí Hřích.

Haščáka dobehla Gorila, šéfa Penty obvinili z korupcie

V sídle finančnej skupiny zasahovali desiatky policajtov.


Už ste čítali?